Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Granly Tømrer- & Snedkerforretning A/S:​

​Adm. Direktør

Henrik Holm

Kontakt: 24 88 71 71

Mail: henrikholm@granly-as.dk

Direktør

Mogens Christensen

Kontakt: 22 10 0​3 14

Mail: mogens@granly-as.dk​

Konduktør/Medejer

Peter Jakobsen

Kontakt: 29 62 73 23

Mail: peter@granly-as.dk​​

Bogholder

Pia Jespersen

Kontakt: 22 10 03 17​

Mail: pia@granly-as.dk​

Glas

Hans Pedersen

Kontakt: 22 10 03 18

Mail: hans@granly-as.dk

Granly Himmerland​ A/S:

Direktør:

Henrik Sørensen

Kontakt: 30 66 88 01

Mail: henrik@granly-as.dk​

Projektleder:

Kristian Krogsgaard

Kontakt: 22 10 47 97

Mail: kristian@granly-as.dk

Bogholder:

Pia Jespersen

Kontakt: 22 10 03 17

Mail: pia@granly-as.dk

Granly-Entreprenør A/S:​

Direktør:

Jeppe Kjeldsen 

Kontakt: 21 41 82 80

Mail: jeppe@granly-as.dk

Bogholder:

Pia Rasmussen

kontakt: 22 10 04 82

Mail: piarasmussen@granly-as.dk

Projektleder:

Jesper Andersen

kontakt: 22 56 33 71 

Mail: jesper@granly-as.dk

Projektleder:

Kim Nielsen 

kontakt: 50 78 08 25 

Mail: kim@granly-as.dk

Formand:

Max Bisgaard

kontakt: 30 74 05 00

Mail: max@granly-as.dk

Formand:

Jesper Madsen

kontakt: 61 12 07 17

Mail: jesperm@granly-as.dk

Formand:

Mogens Johnsen Blicher

Kontakt: 22 54 41 38
Mail: mjb@granly-as.dk

Administrativ medarbejder:

Vibeke Jensen Søe
Kontakt: 25790505
Mail: vibeke@granly-as.dk

Projektassistent:

Karina Nielsen

kontakt: 22 78 08 25

Mail: karina@granly-as.dk

Projektassistent:

Berit Ørbæk
Kontakt: 20 86 20 56
Mail: berit@granly-as.dk

Kontorassistent:

Signe Slotved

kontakt: 20 86 05 93

Mail: signe@granly-as.dk

Kontorassistent:

Mette Bach Jensen
Kontakt: 22 57 46 99
Mail: mettebj@granly-as.dk

Har du spørgsmål så kontakt en af vores afdelinger i dag

Find vores kontaktoplysninger herunder.

GRANLY TØMRER- OG SNEDKERFORRETNING A/S

Håndværkervej 11

9690 Fjerritslev

Telefon: 98 21 15 35

CVR: 16206946

Klik her for rutevejledning

GRANLY HIMMERLAND A/S

Rapsmarken 1

9670 Løgstør

Telefon: 30 66 88 01

CVR: 25269195

​Klik her for rutevejledning

GRANLY-ENTREPRENØR A/S

Håndværkervej 11

9690 Fjerritslev

Telefon: 21 41 82 80

CVR: 36027207

Klik her for rutevejledning